תקנון מעבדת מחשבים קומפ מאסטר

 1. מעבדת מחשבים קומפ מאסטר לא תהיה אחראית על החומר או המידע האגור במערכת/מחשב ו/או על אובדנו/ם מכל סיבה שהיא. וכן לא תישא בכל אחריות שהיא על נזקים ו/או הפסדים שיגרמו ללקוח בגין נזק למידע או אובדנו. על הלקוח לגבות את המיידע האגור במערכת.
 2. על הלקוח לגבות את תכניו ואת המיידעים האגורים במערכת המחשב ו\או השרת לפני שמכניס את המכשיר למעבדה. היה והלקוח מבקש מהמעבדה לבצע זאת, השירות בתשלום ותינתן הצעת מחיר עבור הנ"ל, תמתין לאישור ותבוצע. כל בעיה ו\או תקלה אשר תתעורר במהלך תהליך זה איננה באחריות המעבדה.
 3. גלוי וידוע כי בדיקה דורשת את פתיחת המכשיר, פירוק והרכבת אי אילו חלקים על מנת למקסם את הדיוק בתוצאות הבדיקה, מעבדת מחשבים קומפ מאסטר לא תהיה אחראית על אבדן אחריות עבור מוצרים שלא נקנו במעבדה כתוצאה מפתיחתם. טרם שילוח מכשיר ו\או כל רכיב אחר לבדיקה במעבדה הלקוח מאשר בהזמנה כי המכשיר יפתח לצורכי הנ"ל.
 4. זמן בדיקה הוא עד 3 ימי עבודה ואם מדובר בבדיקת לוח אם זמן הבדיקה היא עד 14 ימי עבודה. זמן התיקון הוא עד 3 ימי עבודה מרגע סיום אבחון המכשיר וקבלת אישור מלקוח לתיקון. אם מדובר בתיקון לוח אם או לוח אלקטרוני אחר ברמת הרכיב, זמן האבחון הוא עד 7 ימי עסקים, בתנאי שחלקים הנדרשים לתיקון נמצאים במלאי. אם יהיה צורך להזמין חלקים מחו"ל, זמן התיקון יכול להימשך עד 3 שבועות למשלוח מהיר ועד 3 חודשים למשלוח לא מהיר לפי שיקול דעת הלקוח. זמן תיקון לוח אם עד 7 ימי עבודה. ויום סיום האבחון וקבלת אישור מלקוח לתיקון.
 5. בדיקה ראשונית של כל מכשיר היא בחינם וללא שום התחייבות. (בדיקה ראשונית זאת בדיקה ללא פתיחת המכשיר ובנוכחות הלקוח). מחיר סופי על עלות התיקון תינתן רק לאחר בדיקה מלאה (מקיפה) של המכשיר. בעת קבלת המכשיר תינתן רק הצעת מחיר ראשונית. בדיקה מלאה היא גם בחינם, במידה ולקוח נותן אישור לתיקון. עלות הבדיקה לכל מחשב או iPad היינה 75₪, עלות בדיקה לטאבלט למעט אייפד היינה 50₪ עלות הבדיקה למחשבים מחברת Apple היינה 100₪.
 6. תיקון כל תקלה במכשיר עד סכום של 100₪ יתבצע ללא קבלת אישור לתיקון מלקוח ועד 300₪ למכשירים של חברת Apple.
 7. תיקון לוח אם עד 550₪ (או 950₪ למחשבים אפל) לא דורש אישור מלקוח לתיקון (תיקון לוח אם יתבצע רק לאחר קבלת אישור מלקוח לתיקון לוח או אבחון לוח). במידה ועלות התיקון תהיה מעל סכום הנ"ל, התיקון יתבצע לאחר קבלת אישור מלקוח לתיקון.
 8. הלקוח מאשר כי המכשיר הוכנס לבדיקה במעבדה ללא ציוד חיצוני נוסף כגון: כרטיסי זיכרון או מכסה לכרטיס זיכרון, כרטיסי Sim, דיסק בכונן אופטי, שבב לעכבר או מקלדת, מתאם רשת אלחוטי, כיסוי, תיק. המעבדה לא תהיה אחראית על ציוד הנ"ל.
 9. שחזור סיסמאות, יצירת חשבון באינטרנט, הגדרת המכשיר בהתאמה אישית, הדרכות שימוש במכשיר, התקנת תוכנות שלא צוינו לפני מסירת מכשיר מתיקון – בתשלום ולא כלולים בעלות התיקון.
 10. צוות מעבדת מחשבים קומפ מאסטר עושה כל האפשרי כדי לאתר כל התקלות לפני קבלת אישור מלקוח לתיקון. הבדיקה מלאה למכשיר בחלק מהמקרים אפשרית רק לאחר תיקון תקלה הקיימת במכשיר. אפשרי ויתגלו עוד תקלות נוספות לאחר תיקון תקלה קיימת, אותם לא היה אפשרי לזהות טרם תיקון המכשיר. במידה ויתגלו בעיות נוספות הלקוח יקבל הצעת מחיר מעודכן לתיקון, תמתין לאישור ויתבצע התיקון.
 11. על הלקוח לאסוף בזמן את המכשיר אשר תוקן או נבדק. תקופת אחסון המכשיר לאחר סיום התיקון או לאחר בדיקה היא 60 יום, לאחר תקופה הזאת על לקוח לשלם כנס 50₪ על יום אחד אחסון במעבדה. לאחר עוד 15 יום המכשיר עובר לרכוש של מעבדת מחשב קומפ מאסטר ולא תהיה אחראית על המכשיר הנ"ל.
 12. הלקח מאשר כי קרא והבין את תקנון הנ"ל וכי הינם מקובלים ומוסכמים עליו.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/compshopco/comp-master.co.il/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/compshopco/comp-master.co.il/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/compshopc...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/compshopco/comp-master.co.il/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52