תיקון איימקמעבדת מחשבים קומפ מאסטר מעמידה לרשותכם שירותי תיקונים ותחזוקה מחשבי איימק של אייפל. מחשבי אפל נחשבים למחשבים אמינים, אולם כמו בכל מכשיר אלקטרוניקה, הזמן עושה את שלו ומחשבי אפל גם מתקלקלים. מחשבי איימק נחשבים ליקרים במיוחד ולכן חשוב ביותר למצוא מעבדה אשר יודעת לטפל במחשבים האלו ברמה מתאימה. שירותי מעבדה קומפ מאסטר כוללים שירותי תיקון ברמת התוכנה וגם ברמת החומרה כגון: תיקון לוחות אם, החלפת דיסקים קשיחים שדרוגים ועוד.

רשימת עבודות שאנחנו מבצעים:

  • תיקון לוחות אם לאיימק
  • ניקוי מערכת קירור
  • שדרוגים
  • החלפת דיסק קשיח
  • החלפת זיכרון
  • החלפת מסכים
  • תיקון או החלפת ספק
  • התקנת מערכת הפעלה Mac OS X
  • התקנת תוכנות

ועוד…

תיקון לוחות אם למחשב איימק

האיימק שלכם לא נדלק, עושה רסטרים? יכול להיות יש לכם בעיה בלוח אם. לוח אם של מחשב הזה הוא מאוד יקר והחלפתו יכולה להגיע חופשי ל3-4 אלף שקל ולכן מאוד חשוב למצוא מעבדה אשר יודעת לטפל במק ברמת הרכיב ותוכל לתקן לכם את המחשב במהירות ובסכום הוגן ולא יקר. טכנאי מחשבים קומפ מאסטר צברו ניסיון רב בתיקוני מחשבי איימק ולכן אם למחשב איימק יש בעיה בלוח אם, תגיעו לאבחון לוח אם וקבלו הצעת מחיר לתיקון הלוח.

תהליך תיקון מחשב איימק

כאשר אתם מביאים אלינו את המחשב איימק שלכם, אנחנו עושה קודם כל בדיקה ראשונית שהיא חינם וללא שום התחייבות מצדכם. חלק מבעיות אפשרי לזהות כבר מבדיקה כזאת ונוכל לתת לכם הצעת מחיר לתיקון. אם לא נוכל לתת לכם הצעת מחיר בבדיקה ראשונית, נציע לכם להשאיר את המחשב במעבדה שלנו לצורך בדיקה מלאה. בדיקה כזאת תהיה בתשלום ותשלמו עליה רק אם לא תהיו מעוניינים בהמשך התיקון לאחר הבדיקה. את עלות התיקון ובדיקה תוכלו לראות במחירון מעבדה. זמן הבדיקה היא עד 3 ימים ואם מדובר בבדיקת לוח אם, אז זמן הבדיקה היא עד 14 ימים. לאחר הבדיקה מלאה אתם מקבלים תוצאות הבדיקה ואת מחיר המדויק עבור התיקון. אנחנו מחכים לאישור שלכם ולאחר אישור ממשיכים את התיקון. תיקון איימק הוא עד 3 ימים מיום אספקת החלקים. לא כל החלקים נמצאים במלאי לכן לפעמים מקבלים אותם מספקים עד 3 ימים. לפעמים קורה שאין חלקים הנדרשים בארץ ואז תתבקשו לחכות עד 14 ימים לאספקת החלקים מחו"ל. בסוף התיקון תקבלו אחריות על עבודה בין 3 לבין 6 חודשים ובנוסף אחריות על חלקים.

התקשרו עכשיו לייעוץ, הצעת מחיר או כל שאלה אחרת

א' – ה': 19:00 – 9:00 ו' וערבי חג: 14:00 – 9:00

מרכז מסחרי ט', מעבר מרכזי בין בניין 6 ל-8, מול כספומט

שלחו תיאור הבעיה ודגם המחשב וקבלו הצעת מחיר ראשונית לתיקון דרך WhatsApp


למה אנחנו?

בדיקה ראשונית ללא עלות

קבלו הצעת מחיר ראשונית במקום תוך 10 דקות ללא התחייבות (אם לא נדרשת פתיחת המכשיר, אחרת בדיקה בעלות)

תיקונים במקרים דחופים תוך 12 שעות

תיקונים מהירים למחשבים במקרה חירום בתוספת עלות

תיקון מחשבים ניידים עד רמת הרכיב

חיסנון בעלות התקיון ללפטופים במקרה כאשר ניתן לתקן לוח אם ולא להחליף

תיקונים רק במעבדה שלנו

מכשיר שלכם לא יימסר למעבדה אחרת לתיקון. אתם פונים ישר למעבדת מחשבים.