תיקון מחשבים נייחים

תיקון מחשבים נייחיםמחשב נייח שלכם לא נדלק? עושה ראשים מוזרים? פתאום התחיל לעבוד איטי? מעבדת מחשבים קומפ מאסטר מציעה לתושבי אשדוד והסיבה שירותי תיקון מחשבים נייחים. במעבדה מטפלים במחשבים ביתיים שהורכבו עבורכם או מחשבים נייחים מותגים של חברות כגון: Dell, HP, Lenovo ועוד. צוות טכנאי מחשבים קומפ מאטסר יודעים לטפל בתקלות חומרה ותוכנה. תגיעו למעבדה כעת ותקבלו בדיקה ראשונית של המחשב בחינם.

פרמוט מחשב נייח והסרת וירוסים

מחשב נייח שלכם כבר לא מתפקד כראוי? לדפדפן לוקח יותר מדקה לפתוח עמוד אינטרנט? יכול להיות למחשב השולחני שלכם יש וירוס או תוכנת ריגול. מה עושים? האם תצטרכו לפרמט את המחשב או שמספיק לתקן את מערכת הפעלה? במעבדת מחשבים קומפ מאסטר תוכלו לקבל ייעוץ ובדיקה ראשונית בחינם. תגיעו עם מחשב הנייח שלכם למעבדה וצוות טכנאי מחשבים יבדקו את המערכת הפעלה וימחקו את הווירוסים מהמחשב. במידה ומערכת הפעלה נפגע מהווירוסים נפרמט את המחשב ונתקין מערכת הפעלה חוקית כולל דרייברים ואנטי-וירוס חזק. לא גיביתם את המידע שהיה בתוך המחשב? אין בעיה במעבדה יבצעו גיבוי מידע מדיסק הקשיח שלכם ויחזירו חזרה אחרי הפרמוט.

תיקון מחשבים נייחים ברמת הרכיב

יש לכם לוח אם, כרטיס מסך או ספק כוח יוקרתיים והם הפסיקו לעבוד? מחפשים מעבדה שיודעת לתקן אתם? הגעתם למקום הנכון! במעבדת מחשבים קומפ מאסטר מתקנים לוחות אם, ספקי כוח, כרטיסי מסך ברמת הרכיב. כלומר אם נפגע לכם סוקט המעבד או יש קצר בכרטיס מסך או ספק כוח הפסיק לעבוד היום לא תצטרכו לקנות לוח אם חדש, תגיעו היום למעבדה ולאחר אבחון תקבלו הצעת מחיר לתיקון.

תיקון מחשבי גיימינג

מחשב גיימינג שלכם נכבה באמצע משחק או התחיל לעבוד איטי? צוות טכנאים קומפ מאסטר צברו ניסיון רב בתיקוני מחשבים נייחים גיימניג ויאתרו את התקלה במהירות. לאחר התיקון תקבלו המלצות לשיפור ביצועי המחשב ע”י שדרוג כרטיס מסך או רכיב אחר במחשב.

ניקוי מחשב נייח בזמן מונע תקלות בעתיד

רוב התקלות במחשבים נגרמות מהתחממות ולכלוך. האם ידעתם שכל שנה-שנתיים מחשב נייח שלכם צריך לעבור ניקוי במעבדה? אפילו אם המחשב מתפקד כרגע טוב, מומלץ לפנות למעבדה לצורך ניקוי מחשב נייח. מה כולל הניקוי? הניקוי כולל: החלפת משחה טרמית במעבד, ניקוי ופירוק כרטיס מסך עם החלפת משחה טרמית במעבד גרפי, החלפת רפידות טרמיות בסלילים וזיכרון כרטיס מסך, פירוק לוח אם במידת הצורך וניקוי מלא של הלוח, בדיקה מקיפה של כל המחשב, ניקוי מלא של מארז.

 

מחירון חלקי חילוף למחשבים נייחים:

דיסקים SSD, דיסקים קשיחים לנייחים, זיכרונות למחשבים נייחים, לוחות אם למחשבים נייחים, מעבדים למחשבים נייחים, מאווררים , למעבדים, קירור נוזלי למעבדים, מאווררים למארזים, כרטיסי מסך למחשבים נייחים, כרטיסי קול למחשבים נייחים, תוכנות, ספקי כוח למחשבים נייחים, צורבים דיסקים DVD.

התקשרו עכשיו לייעוץ, הצעת מחיר או כל שאלה אחרת

א' – ה': 19:00 – 9:00 ו' וערבי חג: 14:00 – 9:00

מרכז מסחרי ט', מעבר מרכזי בין בניין 6 ל-8, מול כספומט

שלחו תיאור הבעיה ודגם המחשב וקבלו הצעת מחיר ראשונית לתיקון דרך WhatsApp

למה אנחנו?

בדיקה ראשונית ללא עלות

קבלו הצעת מחיר ראשונית במקום תוך 10 דקות ללא התחייבות

שירות תיקון מהיר

תיקון מהיר במקרים דחופים עד 12 שעות

תיקון עד רמת הרכיב

תיקון לוחות אם למחשבים ברמת הרכיב

שירות איסוף והחזרה

איסוף והחזרה של מחשב נייד בכל הארץ