תיקון מחשבים ניידים

מחשב נייד לא נדלק, לא עולה או לא נטען? מעבדת מחשבים קומפ מאסטר מציעה לכל תושבי הארץ שירותי תיקון מחשבים ניידים. למגיעים למעבדה באשדוד בדיקה ראשונית היא בחינם וללא שום התחייבות מצדכם. תוך 10 דקות אחרי הגעה למעבדה תקבלו הצעת מחיר ראשונית לתיקון הלפטופ (מחשב נייד). לא משנה איזו תקלה יש למחשבכם, אם זה בעיה בלוח אם, מסך לא נדלק או שבר בפלסטיקה תמיד נוכל לעזור לכם. אנו מתמחים בתיקון מחשבים ניידים מכל החברות כגון: Dell, HP, Asus, Acer, Samsung, IBM, Lenovo, Apple, Fujitsu, Siemens, Packard Bell, Toshiba, LG ועוד. על כל תיקון אצלנו תקבלו אחריות 6 חודשים ובנוסף אחריות על חלקים.

קומפ מאסטר – תיקון מחשבים ניידים עד רמת הרכיב

אם מחשב הנייד שלכם לא נדלק, יכול להיות יש לכם בעיה בלוח אם. אל תמהרו להחליף לוח אם למחשב הנייד שלכם, בקומפ מאסטר טכנאי מחשבים יחסוך לכם מאות שקלים ויתקן את הלוח אם בעלות פי 2-6 פחות מעלות החלפת לוח אם. אם נשפכו מים על מחשב נייד – במעבה יודעים לשקם לוחות אם לאחר שפיכת מים, קפה או כל נוזל אחר. זמן תיקון לוח אם בממוצע 3 ימים. לאחר איסוף המחשב תקבלו אחריות על תיקון לוח אם עד 6 חודשים.

החלפת מסך למחשב נייד במחיר אטרקטיבי תוך 4 שעות

מסך מחשב נייד הוא חלק מאוד רגיש ושבר במסך הוא תקלה הנפוצה ביותר במחשבים ניידים. במעבדת מחשבים שלנו יחליפו לכם מסך לחדש תוך 4 שעות עם אחריות של 6 חודשים. לפני הגעה נא לבדוק זמינות המסך במעבדה. יש לכם מסך מגע? גם בעיה הזאת ניתן לתקן. החלפת מסך מגע מתבצעת תוך 3 ימים.

החלפת דיסק קשיח למחשב נייד עם אופציה לגיבויים

מחשב נייד שלכם לא עולה? נתקע בכניסה למערכת הפעלה? יכול להיות יש לכם בעיה בדיסק קשיח. דיסק הקשיח הוא האמצעי האחסון של מחשב שלכם ושם נמצאים כל הקבצים האישיים והמערכת הפעלה. כאשר יש בעיות בדיסק קשיח המחשב מתחיל להיות איטי, פתאום יכול לעשות רסטרטים עם מסך כחול Blue Screens או שהמערכת הפעלה לא תעלה בכלל. אם יש לכם אחד מבעיות האלו ממליצים מיד לבצע בדיקה ללפטופ שלכם במעבדה. במעבדת מחשבים קומפ מאסטר בדיקה כזאת מבצעים במקום תוך 10 דקות וללא עלות. טכנאי מחשבים ניידים יבצע גיבוי או שחזור מידע במידת הצורך ויחליף לכם את דיסק הקשיח לדיסק חדש עם נפח שמתאים לכם. כמו כן תקבלו הצעה לעבור שדרוג לדיסק מהיר SSD והמלצות לשיפור מחשב הנייד שלכם.

ניקוי מחשב נייד בזמן מונע תקלות בעתיד

רוב התקלות חומרה במחשב ניידים נובעות מהתחממות רכיבי המחשב וכתוצאה מכך לפטופ שלכם מתקלקל. טמפרטורות במחשבים ניידים ובכלל באלקטרוניקה משפיעות יותר מהכל. בן אדם שלא מביא את המחשב שלו לניקוי בזמן, מקצר אורך החיים של רכיבי אלקטרוניקה שיש בתוך מחשב הנייד שלו. מה קורה כאשר לא מנקים מערכת קירור במחשב נייד בזמן? אם ללפטופ שלכם יש שבב גרפי דיסקרטי ולא עשיתם לו ניקוי בזמן, סיכוי גדול שתצטרכו לעבור תיקון לא זול במעבדה, טמפרטורות גבוהות מאוד משפיעות על דיסק הקשיח שלכם ולכן כל המידע שלכם יהיה בסכנה. מעבדת מחשבים קומפ מאסטר מציעה לכם להגיע לבדיקה ראשונית וטכנאי מחשבים יבדוק תקינות הטמפרטורות במחשב הנייד שלכם. ניקוי צריך לעבור כל שנה-שנתיים, תלוי במחשב שיש לכם.

 

מחירון חלקי חילוף למחשבים ניידים:

חלקי חילוף למחשבים ניידים, מטענים למחשבים ניידים, זיכרונות למחשבים ניידים, דיסקים SSD, דיסקים קשיחים לניידים, תוכנות (אופיס, מערכת הפעלה)

התקשרו עכשיו לייעוץ, הצעת מחיר או כל שאלה אחרת

א' – ה': 19:00 – 9:00 ו' וערבי חג: 14:00 – 9:00

מרכז מסחרי ט', מעבר מרכזי בין בניין 6 ל-8, מול כספומט

שלחו תיאור הבעיה ודגם המחשב וקבלו הצעת מחיר ראשונית לתיקון דרך WhatsApp


למה אנחנו?

בדיקה ראשונית ללא עלות

קבלו הצעת מחיר ראשונית במקום תוך 10 דקות ללא התחייבות (אם לא נדרשת פתיחת המכשיר, אחרת בדיקה בעלות)

תיקונים במקרים דחופים תוך 12 שעות

תיקונים מהירים למחשבים במקרה חירום בתוספת עלות

תיקון מחשבים ניידים עד רמת הרכיב

חיסנון בעלות התקיון ללפטופים במקרה כאשר ניתן לתקן לוח אם ולא להחליף

תיקונים רק במעבדה שלנו

מכשיר שלכם לא יימסר למעבדה אחרת לתיקון. אתם פונים ישר למעבדת מחשבים.