קניית מחשבים ניידים לא תקינים לחלקים באשדוד

קניית מחשבים ניידים לא תקינים לחלקיםלפעמים כאשר אתם מוסרים מחשב נייד לתיקון, אתם שוקלים האם כדאי לכם לתקן אותו או לקנות חדש. אבל מה תעשו עם מחשב נייד התקול? המעבדה שלנו מוכנה לעזור לכם ולקנות את המחשב הנייד לחלקים. אנו קונים מחשבים ניידים (לפטופים) בכל מצב, גם אם הוא שבור. הערכת המחשב מתבצעת במקום תוך 10 דקות. אם תהיו מוכנים למכור לנו את המחשב , אנו נוכל לגבות את הנתונים ממחשב הישן ולאחר מכאן נפרמט את דיסק הקשיח במחשב התקול. אנו נעשה בדיקת מחשב נייד ללא עלות ונגיד תוך 10 דקות בכמה נוכל לקנות מכם את המחשב. לכם כלקוח מאוד נוח להיפתר מציוד שאתם לא צריכים ולקבל על זה כסף. ולנו זה יאפשר להגדיל מלאי של חלקים שקשה להשיג היום
לפרטים נוספים התקשרו כעת בטלפון 08-3740103 או תגיעו למעבדה בכתובת גיא אוני 6, אשדוד .

איזה מחשב אנו קונים?

קונים מחשבים ניידים בלבד. לא קונים מחשבים נייחים או טאבלטים. קונים מחשבים ניידים לא תקנים לחלקים. אין טעם לפנות אלינו עם מחשבים תקנים או חדשים כי קונים לא יותר יקר מ-250 ש”ח. אם יש לכם מחשבים חדשים שהייתם רוצים למכור? עדיף לכם למכור אותם בפרטי בקבוצות פייסבוק או יד 2. מחשבים ניידים להביא עם מטענים. לפני הגעה כדי לחסוך זמן שלכם ושלנו מומלץ לכם לשלוח תמונה של מחשב, לתאר מצב ותקלה שיש ודגם המחשב בוואטסאפ 08-3740103. לא קונים מחשבים יותר ישנים מ5 שנים.

טרייד אין למחשב נייד התקול

יש לכם מחשב נייד לא תקין? מחפשים לקנות מחשב נייד מחודש וזול עם אחריות או חדש ולקבל כסף הנחה על הישן?  במעבדת מחשבים קומפ מאסטר תוכלו לקנות מחשב נייד מחודש תקין 100% עם אחריות 3 חודשים על כל מחשב הנייד בעלות החל מ-500 ש”ח אחרי פירמוט וניקוי וכל התוכנות הבסיסיות מותקנות עליו כולל אופיס ואנטי-וירוס. התקשרו כעת ותבדקו אם יש כרגע מחשב נייד מחודש המתאים לצרכים שלכם ותקבלו הנחה עד 250 ש”ח על מחשב המחודש.

איך אנחנו קובעים עלות מחשב התקול?

סכום המקסימלי שתוכלו לקבל עבור המחשב נייד התקול (או תקין) הוא 250 ש”ח. לא מקבלים מחשבים ניידים מעל 9 שנים. עלות המחשב נקבעת על ידי חלקים התקינים וכמה שנים הם היו בשימוש. צריך לקחת בחשבון כי החלקים אלו לא חדשים, לכן העלות תהיה נמוכה מחלקים החדשים.

איך לקבל כסף עבור המחשב שלי?

את המחשב צריך להביא למעבדת מחשבים קומפ מאסטר. לאחר בדיקה במקום תוך 10 נגיד את הסכום שבו נוכל לקנות אותו, חותמים על הסכם מכירה-קנייה ומקבלים מזומן במקום. אז תיקחו את המחשב הנייד, אפילו אם הוא לא תקין ואת המטען שלו ותגיעו היום למעבדת מחשבים קומפ מאסטר.
לפרטים נוספים התקשרו כעת בטלפון 08-3740103 או תגיעו למעבדה בכתובת גיא אוני 6, אשדוד .

התקשרו עכשיו לייעוץ, הצעת מחיר או כל שאלה אחרת

א' – ה': 19:00 – 9:00 ו' וערבי חג: 14:00 – 9:00

מרכז מסחרי ט', מעבר מרכזי בין בניין 6 ל-8, מול כספומט

שלחו תיאור הבעיה ודגם המחשב וקבלו הצעת מחיר ראשונית לתיקון דרך WhatsApp


למה אנחנו?

בדיקה ראשונית ללא עלות

קבלו הצעת מחיר ראשונית במקום תוך 10 דקות ללא התחייבות

שירות תיקון מהיר

תיקון מהיר במקרים דחופים עד 12 שעות

תיקון עד רמת הרכיב

תיקון לוחות אם למחשבים ברמת הרכיב

שירות איסוף והחזרה

איסוף והחזרה של מחשב נייד בכל הארץ