בניית מחשבים באשדוד – חנות מחשבים קומפ מאסטר

מחפשים מעבדה מקצועית לבניית מחשבים נייחים? מעבדת מחשבים קומפ מאסטר מציעה לכל תושבי אשדוד שירותי הרכבת מחשבים לגיימינג, עריכות וידאו, מהנדסים או מחשבים משרדיים וביתיים. מתקשים בבחירת מחשב ובניית מפרט? צוות חנות מחשבים קומפ מאסטר יעזרו לכם לבחור מפרט מחשב שמתאים לצרכים שלכם במחיר מתשלם. הרכבת מחשבים מתבצעת תוך 3 ימים מיום הזמנה. רוצים משפר ביצועי מחשב שברשותכם? במעבדה שלנו ניתן לשדרג מחשב. לשדרוג מחשב קיים תביאו מחשב למעבדה ותקבלו הצעת מחיר לשדרוג במקום

להזמנת מחשב ניתן להגיע למעבדת מחשבים קומפ מאסטר בכתובת גיא אוני 6, אשדוד או לבחור מפרט מחשב מומלץ באתר מכירות comp-shop.co.il ולהזמין מחשב עם משלוח עד הבית בכל הארץ.

רכישת מחשב נייח – איך לבחור?

תקציב – זה דבר הראשון שאתם צריכים להגדיר לפני רכישת מחשב. האם זה יהיה רק כונן או תקציב הזה יכלול גם ציוד היקפי כגון: מסך מחשב, עכבר, מקלדת, רמקולים ואוזניות. כאשר אתם יודעים מה יהיה תקציב למחשב ולאיזה צרכים ישמש המחשב אפשר כבר להתקדם לבחירת מחשב. לבחור מחשב שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ותקציב היא משימה לא קלה ולכן אם אין לכם ידע במחשבים, חשוב למצוא מקום טוב ואמין איפה אתם תקבלו ייעוץ מקצועי לבחירת מחשב למשרד או לבית וגם תקבלו מחיר הוגן. חשוב מאוד שהמחשב יהיה מאוזן מבחינת רכיבים. למשל אם אתם תבחרו מחשב לגיימינג (למשחקים) ותבחרו מעבד חזק וכרטיס מסך חלש, תקבלו פחות FPS (כמות פריימים לשנייה) במשחקים. או אם לבחור מסך עם רזולוציה גבוהה או תדירות גבוהה ומחשב לא מתאים למסך הזה, תקבלו ירידת ביצועים. טכנולוגיה מתקדמת מהר ולכן חשוב לדעת האם מחשב שבחרתם יהיה טוב גם בעוד 3 שנים למשחקים חזקים יותר והאם יהיה ניתן לשדרג אותו עם השקעה מינימלית. הרכבה מקצועית של מחשב גם מאוד חשוב וזה מה שיכול להשפיע על אורך חיים המחשב והביצועי המחשב שבעתיד זה יחסוך לכם כסף על תיקונים לאחר תום האחריות.

חנות מחשבים קומפ מאסטר – איך להזמין מחשב?

יש שני דרכים להזמנת מחשב: דרך אתר המכירות או דרך סניף אשדוד. כל החלקים האם עם אחריות מיבואן רשמי. בחנות ניתן לרכוב גם ציוד היקפי כגון: מסך מחשב, מקלדת, עכבר, רמקולים, אוזניות, משטח לעכבר ועוד.

הזמנת מחשב דרך אתר אינטרנט

באתר comp-shop.co.il ניתן לעשות הזמנת מחשב מומלץ וציוד היקפי עם שליח עד אתר הלקוח. כמו כן דרך מערכת בנה מחשב ניתן לבנות מפרט וצוות מעבדת מחשבים ירכיבו אותו תוך 3 ימים.

הזמנה דרך סניף אשדוד

לקבלת ייעוץ והזמנת מחשב נייח תגיעו לסניף בכתובת גיא אוני 6, אשדוד – מרכז מסחרי ט' או התקשרו 073-2241747, להודעות וואטסאפ 054-6829601